Skontaktuj się z nami
32 336 27 72

O nas

161004-kuczera-materialyWalkowski i Kuczera Adwokaci i Radcowie Prawni (wcześniej Strumiński i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni) z siedzibą w Gliwicach to kancelaria radcowsko-adwokacka specjalizująca się w obsłudze prawnej osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych, również spółek prawa handlowego i osób prawnych.

Oferta Kancelarii obejmuje kompleksową pomoc prawną tak w zakresie zastępstwa procesowego jak również doradztwa prawnego i poradnictwa.

W obecnym kształcie Kancelaria powstała poprzez przekształcenie wpierw z praktyki indywidualnej funkcjonującej na rynku usług prawnych od 2006 r., a następnie spółki. W październiku 2016 roku rozpoczęła się historia Kancelarii „Walkowski i Kuczera Adwokaci i Radcowie Prawni” Sp.k. w aktualnym składzie osobowym.

logo2Realizując wizje szerokiego spectrum rozwoju Kancelarii oraz odpowiadając na zapotrzebowanie na rynku usług prawnych Kancelaria opiera się na doświadczeniu oraz indywidualnym podejściu do klienta dążąc do najlepszego zrozumienia jego potrzeb oraz problematyki z jaką się zwraca. Patrząc w przyszłość Kancelaria pozostaje otwartą na współpracę z osobami młodymi zatrudniając aplikantów oraz realizując program praktyk dla studentów uczelni prawniczych.