Skontaktuj się z nami
32 336 27 72

O nas

161004-kuczera-materialyWalkowski i Kuczera Adwokaci i Radcowie Prawni (wcześniej Strumiński i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni) z siedzibą w Gliwicach to kancelaria radcowsko-adwokacka specjalizująca się w obsłudze prawnej osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych, również spółek prawa handlowego i osób prawnych.

Oferta Kancelarii obejmuje kompleksową pomoc prawną tak w zakresie zastępstwa procesowego jak również doradztwa prawnego i poradnictwa.

W obecnym kształcie Kancelaria powstała poprzez przekształcenie wpierw z „Kancelarii Prawno Podatkowej Lexus Radca Prawny Paweł Strumiński” z siedzibą w Gliwicach pracującej na rynku usług prawnych od 2006 r. podmiotu znanego i cenionego na lokalnym rynku usług, a następnie z „Strumiński i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni” Sp.k. Założyciel Kancelarii po złożeniu dnia 10-10-2016r. ślubowania rozpoczął nową drogę zawodową jako sędzia Sądu Rejonowego w Gliwicach. Tak rozpoczęła się historia Kancelarii „Walkowski i Kuczera Adwokaci i Radcowie Prawni” Sp.k.

logo2Realizując wizje szerokiego spectrum rozwoju Kancelarii oraz odpowiadając na zapotrzebowanie na rynku usług prawnych Kancelaria opiera się na doświadczeniu oraz indywidualnym podejściu do klienta dążąc do najlepszego zrozumienia jego potrzeb oraz problematyki z jaką się zwraca. Patrząc w przyszłość Kancelaria pozostaje otwartą na współpracę z osobami młodymi zatrudniając aplikantów oraz realizując program praktyk dla studentów uczelni prawniczych.