Skontaktuj się z nami
32 336 27 72

Zespół

Andrzej Kuczera

Adwokat, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego JP II na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji, członek Izby Adwokackiej w Katowicach, absolwent aplikacji adwokackiej przy ORA w Katowicach, specjalista z zakresu prawa karnego, rodzinnego, spadkowego, kanonicznego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Odpowiada w Kancelarii za kontakty z klientami niemieckojęzycznymi.

Absolwent studiów podyplomowych z zakresu Prawa Kanonicznego z możliwością reprezentacji przed sądami biskupimi w sprawach dotyczących stwierdzenia nieważności małżeństwa (tzw. rozwodu kościelnego). Wpisany na listę adwokatów stałych przy Sądzie Biskupim Diecezji Gliwickiej.

E-mail: kuczera@walkowskikuczera.pl

walkowskiWitold Walkowski

Radca Prawny, Doradca Restrukturyzacyjny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Zdobył doświadczenie jako wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji i Uniwersytetu Opolskiego w Zakładzie Prawa Gospodarczego i Handlowego w zakresie prawa bankowego, handlowego, publicznego gospodarczego oraz prawa zamówień publicznych. Autor artykułów naukowych. Specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym oraz prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem procesów z zakresu prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych oraz rynku papierów wartościowych, obsługi spółek giełdowych oraz prawie zamówień publicznych. Swoje doświadczenie zdobył m.in. prowadząc obsługę prawną spółek notowanych w WIG 20 oraz na rynku NewConnect.
Przyjmuje również w oddziale firmy w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wałowej 2.

E-mail: walkowski@walkowskikuczera.pl

Sekretariat

beataBeata Bosowska

Sekretarka, odpowiada za bieżącą komunikację z klientami oraz prowadzenie biura kancelarii, w szczególności poprzez zakładanie i prowadzenie akt, obsługę korespondencji i terminarza kancelarii. W swojej pracy wzór sumienności i profesjonalizmu.

E-mail: kontakt@walkowskikuczera.pl