Skontaktuj się z nami
32 336 27 72

Zespół

kuczeraAndrzej Kuczera

Adwokat, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na Wydziale Prawa Prawa Kanonicznego i Administracji, członek Izby Adwokackiej w Katowicach, absolwent aplikacji adwokackiej przy ORA w Katowicach, specjalista z zakresu prawa karnego, rodzinnego, spadkowego, kanonicznego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Odpowiada w Kancelarii za kontakty z klientami niemieckojęzycznymi.
E-mail: kuczera@walkowskikuczera.pl

 

walkowskiWitold Walkowski

Radca Prawny, Doradca Restrukturyzacyjny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Zdobył doświadczenie jako wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji i Uniwersytetu Opolskiego w Zakładzie Prawa Gospodarczego i Handlowego w zakresie prawa bankowego, handlowego, publicznego gospodarczego oraz prawa zamówień publicznych. Autor artykułów naukowych. Specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym oraz prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem procesów z zakresu prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych oraz rynku papierów wartościowych, obsługi spółek giełdowych oraz prawie zamówień publicznych. Swoje doświadczenie zdobył m.in. prowadząc obsługę prawną spółek notowanych w WIG 20 oraz na rynku NewConnect.
Przyjmuje również w oddziale firmy w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wałowej 2.
E-mail: walkowski@walkowskikuczera.pl

 

Aleksandra Bednorz

Aplikantka adwokacka w ORA Katowice. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, uczestniczka Programu Mobilności Studentów i Doktorantów (MOST) na Uniwersytecie Śląskim. Specjalizuje się w prawie budowlanym,
administracyjnym oraz prawie zobowiązań. Swoje doświadczenie zdobyła podczas pracy w kilku kancelariach prawnych oraz jako referent prawny w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego.
E-mail: bednorz@walkowskikuczera.pl

 

 

Sekretariat

beataBeata Bosowska

Sekretarka, odpowiada za bieżącą komunikację z klientami oraz prowadzenie biura kancelarii, w szczególności poprzez zakładanie i prowadzenie akt, obsługę korespondencji i terminarza kancelarii. W swojej pracy wzór sumienności i profesjonalizmu.
E-mail: kontakt@walkowskikuczera.pl